Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Banditul - reclamatie

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Banditul - reclamatie Empty Banditul - reclamatie Dum Dec 12, 2010 10:15 am

Opteron

avatar
User
User

Frate asta e pe dinafara csului.....pe d2 long fara orc fara teleport .. ...inteleg pe he_glass fara orc ... si intai ar putea sa specifice asta nu da slay k botu si pe urma spune..... cautati si voi admini capabili .... nu care is pe dinafara subiectului de cs ..... ieri era pe srv si dormea ... stateau jucatorii cu cod fara nici o problema .... is satul d pusti de 15 ani k el ....

2Banditul - reclamatie Empty Re: Banditul - reclamatie Dum Dec 12, 2010 11:03 am

oXoX

oXoX
Admin CS
Admin CS

1.nu are 15 are 14 Laughing
2.se va face un regulament complet pe forum pe care sper sa il citeasca toti jucatorii incusiv admini!
3.era afk ca lam vazut si eu ....acu ai idu meu daca nus pe sv....

3Banditul - reclamatie Empty Re: Banditul - reclamatie Dum Dec 12, 2010 11:52 am

Opteron

avatar
User
User

si mia rau Smile) oricum poate spune intai regulamentu dupa care sa dea slay nu da inainte si nici macar nu spune dc trebuie sa.l intreb eu. Iar pe d2_long nu cred k nu ar trebui jucat cu orc ... oricum mai mult de un he nu apuci sa.ti iei ...cu teleport sa zicem ca merge.

4Banditul - reclamatie Empty Re: Banditul - reclamatie Dum Dec 12, 2010 2:28 pm

rellik

rellik
Admin
Admin

Pe d2_long nu e voie teleport in schimb e voie cu orc!

https://insomnia-cs.forumgratuit.ro

5Banditul - reclamatie Empty Re: Banditul - reclamatie Dum Dec 12, 2010 3:31 pm

Opteron

avatar
User
User

rellik a scris:Pe d2_long nu e voie teleport in schimb e voie cu orc!

asa stiam si eu .... multumesc pt lamurire...

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum